Een blend van de beste druiven op de wijngaard, 70% Corvina en 30% Rondinella. De druiven worden in de eerste 10 dagen van oktober met de hand geplukt. Ze worden in kleine plastic dozen voor ongeveer 4 maanden in een speciale geventileerde droogkamer gedroogd. De wijn ligt voor minstens 60 maanden op grote Eiken vaten, na botteling nog minimaal 6 maanden rijping op de fles.
De wijn is diep robijnrood, heeft intense aroma’s van donkere kersen en pruimen en gaan door in cacao en koffie. Rijk, fruitig en bloemig.
Deze wijn combineert goed met robuuste gerechten, zoals wild of geroosterd vlees. Tevens lekker in combinatie met kaas of geniet van deze wijn door hem opzichzelf te drinken.
Wijn kopen:
Deze wijn is helaas (tijdelijk) niet meer te koop. Vergelijkbare wijnen vind u onderaan deze pagina.
Amarone riserva wil zeggen dat de wijn minimaal 4 jaar gerijpt moet zijn waarvan minimaal twee jaar op eikenhouten vaten. Hierdoor ontwikkeld de wijn aromas van ceder hout, paddestoelen en ...
Meer over deze wijn
Zeer fruitige geconcentreerde droge wijn met een alcoholpercentage van 15% of meer! Je proeft rijke kersen, pure chocolade, pruimen en vers gebrande koffiebonen. Alcoholpercentage: 15%. Inhoud: 75cl.
Meer over deze wijn
Krachtig rood uit Noord-Italië gemaakt van ingedroogde druiven. Hierdoor extra stoer, geconcentreerd en vol van smaak. De stad Verona ligt vlak bij de streek Valpolicella. Alcoholpercentage: 15%. Inhoud: 75cl.
Meer over deze wijn
Een van de meest beroemde en iconische wijnen van heel Italië. Gemaakt van ingedroogde druiven. Zeer krachtig en sterk alcoholisch met concentratie en spierballen. Alcoholpercentage: 15,5%. Inhoud: 75cl.
Meer over deze wijn