Zeer frisse grasachtige geur, waarin de Sauvignon Blanc duidelijk herkenbaar is. In de smaak sappig, waarin ook nadrukkelijke citrusfruit naar voren. Soepel in de smaak. Het geheel eindigt in een verleidelijk lange afdronk.
Wijn kopen:
Deze wijn is helaas (tijdelijk) niet meer te koop. Vergelijkbare wijnen vind u onderaan deze pagina.
Drink deze wijn zo jeugdig mogelijk. Dan proef je tropisch fruit zoals guave en meloen met kruisbessen. Een heerlijke wijn voor bij de borrel of bij mosselen. Alcoholpercentage: 12%. Inhoud: 75cl.
Meer over deze wijn
De term Absolute Zero slaat op het alcoholpercentage van deze Zuid-Afrikaanse mousserende wijn: 0,0%. ‘Nectar’ laat ons weten dat we te maken hebben met de zoete variant. Alcoholpercentage: 0%. Inhoud: 75cl.
Meer over deze wijn